Nogometni Dresi Pulišič Milan edina svetla točka

Comments · 10 Views

Nogometni Dresi AC Milan je imel težaven začetek sezone 2024-25, a forma Američana Christiana Pulisica ohranja pomembnost Rossonerov. Moki reprezentant Združenih držav nas je vse prepričal, da najbolje ele prihaja in je verjetno največji razlog, zakaj lahko navijači Milana z nekaj optimizma gledajo na prihodnost. Krilni igralec USMNT je v torek znova dosegel gol proti Liverpoolu na uvodni tekmi Lige prvakov UEFA v torek, preden so italijanski velikani trikrat zadeli in izgubili s 3:1 na San Siru. Puliić je zadel že tri minute po začetku tekme in dosegel svoj tretji zadetek v dosedanjem delu sezone, a to ni bilo dovolj.
Pulisic je kljub težavam AC Milana in njihovega novega menedžerja Paula Fonsece pri iskanju ravnotežja na svoji strani zelo močno začel in dosegel že tri zadetke v vseh tekmovanjih ter dve podaji svojim soigralcem.

Po golu proti Parmi na drugi prvenstveni tekmi je Pulisic prispeval eno asistenco proti Laziu, e eno pa ob zmagi prejnji konec tedna proti Venezii, ko je dosegel tudi svoj drugi gol v Serie A. In nato, tri minute po koncu obračuna UCL proti Liverpoolu, je dosegel svoj prvi evropski gol v sezoni. AC Milan je bolj trpel zaradi svojih obrambnih igralcev, ki so se v prvem polčasu mučili predvsem pri postavitvi, ko sta v nekaj minutah dvakrat zadela Ibrahima Konate in Virgil Van Dijk, toda ključni igralci, kot je Rafael Leao, tudi tokrat niso zmogli doseči.

Ta vloga vodje je zdaj veliko bližje Pulisiću, Nogometni dresi AC Milan saj je igralec, ki najbolj deluje. Bolj kot goli in podaje Pulisica, ki je daleč najučinkoviteji igralec nabora, Fonseca ve, da je ameriki reprezentant edini igralec, ki lahko prinese kakovost, ki je igralci, kot sta Leao in Samu Chukwueze, trenutno ne kažejo. .
Portugalski trener ga lahko igra v treh različnih vlogah napadalske linije: kot tevilka deset v 4-2-3-1, kot levo in desno krilo, najpomembneje pa je, da je Pulisic na igriču, ker AC Milan danes ne more živeti brez njega. V nedeljo se bo AC Milan pomeril z Interjem in po izgubljenih zadnjih estih zaporednih derbijih nov poraz lahko pomeni ne začetek konca Fonsecaove ere, ampak kapljo čez rob.